top of page

אודות

TAV. GROW BETTER
החזון שלי הוא להוביל את דור הילדים הבא לגדול בכיף!

נעים מאוד, תו יסקין, יוצרת בידור וקצב - מפיקת תוכן וטכנולוגיה עצמאית.


אני תו,  מה המצב?  
כן כן, קראת נכון, קוראים לי תו,  זה השם שלי, כמו תו נגינה, תו מוזיקלי , אני יוצרת ובעלים של מופע "בין התווים" 
לרקוד, לשיר, לתופף ולגדול עם תו בכיף!
מזמינה גם אתכם להצטרף!

ג'אם סשן בין תו לתו, שישאיר חיוך של שמחה לכל המשפחה

המופע מומלץ לגילאי  4-9 ומהנה לכל המשפחה יחד.
אני מופיעה עם להקת  טררם משנת 2012 ויש לי ותק של יותר מ 10 שנים על במות בארץ ובעולם כיוצרת, מפיקה ופרפורמרית. הנחיית הפעלות קהל בקצב, הפקת מופעים, ואירועים, הרקדה ותיפוף באנרגיה סוחפת.


אני פועלת ויוצרת תכנים מתוך מתוך רצון לאפשר לכל משתתף לקחת חלק פעיל ויזום להתנסות בחלק מחוויה מוזיקלית ותנועתית מעצימה המשלבת לימוד, תרגול מקצועי  סיפוק והנאה גדולה.

 

אני דוגלת בערכים של עידוד ליצירתיות, חופש ביטוי, כבוד הדדי וחיבור שלהם לילדים דרך המוזיקה, הקצב והמחול תוך חיזוק הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות האישית של כל אחד ואחת ושל כולנו יחד עד לכדי סימפוניה אחת גדולה ומגוונת.

 

לכתבות בתקשורת >

תו יסקין יושבת על חביות עם תו מוזיקלי

החזון שלי

העולם המודרני של היום טומן בחובו שינויים מרחיקי לכת בכל תחומי החיים, ההתפתחות הטכנולוגית הובילה לתמורות רבות בתחומי הכלכלה, החברה, המסחר, התקשורת, הרפואה והתרבות ועוד. לצד תמורות אלה, ניתן לראות גם אתגרים ומצבים חדשים, פחות חיוביים, הדורשים חשיבה נוספת כיצד להתמודד ולמזער נזקים שנוצרו, אחת מתופעות אלה, שאין להניח עליה את הדעת, היא תופעת השמנת היתר. תופעת זאת נחקרת באינטנסיביות רבה ברחבי העולם. להשמנת היתר יש גורם מובהק - התמעטות של מאמץ גופני ופעילות גופנית. על האדם בעידן המודרני נכפים דפוסי אכילה יתרה ומיעוט פעילות גופנית, שני המרכיבים הללו גורמים לעלייה בלתי רצויה במשקל ואף השמנת יתר.[1] תופעה זאת מתחילה כבר בגיל הצעיר, ילדים מבלים שעות רבות מול המחשב כמעט ללא תנועה.  מחקרים מדגישים את החשיבות של פעילויות הפנאי ומפגשים חברתיים להתפתחות הילדים, יצירת כישורים חדשים, יצירת קשרים חברתיים, פעילויות הפנאי אף מועילות בהתפתחות מיומנויות אשר ישפיעו על הילד בעתיד, כבוגר- לדוגמה תחרותיות, שיתוף פעולה, יצירתיות וכדומה.


הפתרון האולטימטיבי מבחינתי הוא ליצור תוכן הכולל בתוכו וריאציות שונות של פיתוח מיומנויות מקצועיים ומתן נקודת ראות חיובית לחיים. כיום אני פועלת יום יום בשיפור החוויה במופעים, המטרה היא שהחוויה תכלול בסופו של דבר שילוב איכותי וברור של חוויה חיובית-מוסרית -ערכית עבור הילדים, פיתוח מיומנויות של עבודת צוות, עידוד היצירתיות, שימת דגש על אורך חיים ספורטיבי אשר מעודד עשייה ועיסוק בספורט, תחושת שייכות לקבוצה ומקום להבליט את הייחודיות בכל אחד, כל זאת על ידי הדרכה מקצועית ללא פשרות, אנרגטית, חיובית, מסריית.

הערכים המובילים אותי כיוצרת:

שיתוף פעולה, תעוזה, תזוזה , תחושת שייכות , הפגנת כישורים ייחודים כל ילד ואדם, ההנעה ליצירתיות, יצירת אווירה חיובית וכל זאת על ידי שימוש באומנויות השונות: מוסיקה, ריקוד, קצב משחק ושירה ושיתוף הקהל בחלק בלתי נפרד. 

נקודות משמעותיות עבורי במהלך הקריירה

TARARAM
GROUP 2012
בניהולו של דורון רפאלי 

לאחר שסיימתי 9 חודשי עבודה מועדפת ברשת תחנות דלק , התקבלתי ללהקה ותוך מספר ימים למדתי את קטעי המופע ונסעתי לסדרת הופעות ארוכה ברשת מלונות ישרוטל באילת

  • במהלך החברות שלי בלהקה כרקדנית ומתופפת בלהקת הקצב "טררם"

  • הופעות וסדנאות בכל הארץ ובעולם כגון: דרום אפריקה, הודו, טורקיה ועוד

  • שחקנית בהצגת ילדים “כוח המשאלות” טררם קידס, בתפקיד ברכה המורה המבולבל שחקנית ורקדנית הצגת ילדים “ יום גדול” בכיכובו של יובל

כיום מופע בין התווים וטררם הם צוות בלתי נפרד

תו יסקין בהופעה של להקת טררם בניהולו של דורון רפאלי
16991648_10211706455647841_1816587974227

 DEMENTE  SHOW 
הפרעת קצב

המופע זכה להציג בבמה מרכזית בפסטיבל עכו 2017

לאחר מספר חודשים בלהקה הצרפתי לצוות הניהול של נבון עמוס ככוראוגרפית, מנהלת אמנותית של הלהקה ושל המופע "הפרעת קצב" שזה גם הוא להופיע במספר פסטיבלים בארץ ובעולם.
בנוסף: מנהלת חזרות, משווקת ומתאמת הפקה

SUMMER 2017 TRIOLA SHOW ACO FESTIVAL

כעבור שנתיים בלהקת דמנטה, החלטתי לעזוב ולהקים עסק משלי, תוך הקמת העסק הצטרפתי לטריולה שואו, היה קשה לסרב להצעה של 2 היוצרות המרכזיות: עדי זלינגר ונוי קליינר, רכשתי לעצמי כלים חדשים להופעה על במה, כמו: פעלולי אש,  ריקוד אפריקאי ועוד. יחד יצרנו את מופע "Triola Show" 

המופע זכה להציג בפסטיבל עכו 2017 בבמה המרכזית 

חברות להקת דמנטה
תו-לוגו_edited.png

יצירת המופע בין התווים

יולי 2018, בסקולה, תל אביב יפו, מופע בכורה, SOLD OUT
מאותו הרגע שעצמתי עיניים באוגוסט 2017, התחברתי לרצון האמיתי שלי והבנתי שאני בדרך ליצור מופע ילדים , כמעט 10 חודשי עבודה, תכנון, יצירה וארגון. עד שנולד לו המופע בין התווים.

צוות התווים

צוות התווים
bottom of page