אודות

תו יסקין

 קצת עלי,

שמי תו, אני יזמית יוצרת ופרפורמרית בתחומי אמנויות הבמה המגוונים, אני פועלת ויוצרת תכנים מתוך מתוך רצון לעודד ולאפשר לכל משתתף לקחת חלק פעיל ואקטיבי להתנסות בחלק מחוויה מוזיקלית ותנועתית מעצימה המשלבת לימוד, תרגול מקצועי  סיפוק והנאה גדולה. אני פועלת מתוך ערכים של עידוד ליצירתיות, חופש ביטוי, כבוד הדדי וחיבור שלהם לילדים דרך המוזיקה, הקצב והמחול תוך חיזוק הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות האישית של כל אחד ואחת ושל כולנו יחד עד לכדי סימפוניה אחת גדולה ומגוונת. ג'אם סשן  בין תו לתו, שישאיר זיכרון של שמחה לכל המשפחה.

חץ להמשך קריאה

לכתבות בתקשורת >

תו יסקין יושבת על חביות עם תו מוזיקלי

החזון שלי

העולם המודרני של היום טומן בחובו שינויים מרחיקי לכת בכל תחומי החיים, ההתפתחות הטכנולוגית הובילה לתמורות רבות בתחומי הכלכלה, החברה, המסחר, התקשורת, הרפואה והתרבות ועוד. לצד תמורות אלה, ניתן לראות גם אתגרים ומצבים חדשים, פחות חיוביים, הדורשים חשיבה נוספת כיצד להתמודד ולמזער נזקים שנוצרו, אחת מתופעות אלה, שאין להניח עליה את הדעת, היא תופעת השמנת היתר. תופעת זאת נחקרת באינטנסיביות רבה ברחבי העולם. להשמנת היתר יש גורם מובהק - התמעטות של מאמץ גופני ופעילות גופנית. על האדם בעידן המודרני נכפים דפוסי אכילה יתרה ומיעוט פעילות גופנית, שני המרכיבים הללו גורמים לעלייה בלתי רצויה במשקל ואף השמנת יתר.[1] תופעה זאת מתחילה כבר בגיל הצעיר, ילדים מבלים שעות רבות מול המחשב כמעט ללא תנועה.  מחקרים מדגישים את החשיבות של פעילויות הפנאי ומפגשים חברתיים להתפתחות הילדים, יצירת כישורים חדשים, יצירת קשרים חברתיים, פעילויות הפנאי אף מועילות בהתפתחות מיומנויות אשר ישפיעו על הילד בעתיד, כבוגר- לדוגמה תחרותיות, שיתוף פעולה, יצירתיות וכדומה.


הפתרון האולטימטיבי מבחינתי הוא ליצור תוכן הכולל בתוכו וריאציות שונות של פיתוח מיומנויות מקצועיים ומתן נקודת ראות חיובית לחיים. כיום אני פועלת יום יום בשיפור החוויה במופעים, המטרה היא שהחוויה תכלול בסופו של דבר שילוב איכותי וברור של חוויה חיובית-מוסרית -ערכית עבור הילדים, פיתוח מיומנויות של עבודת צוות, עידוד היצירתיות, שימת דגש על אורך חיים ספורטיבי אשר מעודד עשייה ועיסוק בספורט, תחושת שייכות לקבוצה ומקום להבליט את הייחודיות בכל אחד, כל זאת על ידי הדרכה מקצועית ללא פשרות, אנרגטית, חיובית, מסריית.

הערכים המובילים אותי כיוצרת:

שיתוף פעולה, תעוזה, תזוזה , תחושת שייכות , הפגנת כישורים ייחודים כל ילד ואדם, ההנעה ליצירתיות, יצירת אווירה חיובית וכל זאת על ידי שימוש באומנויות השונות: מוסיקה, ריקוד, קצב משחק ושירה ושיתוף הקהל בחלק בלתי נפרד. 

נקודות משמעותיות עבורי במהלך הקריירה

TARARAM
GROUP 2012
בניהולו של דורון רפאלי 

לאחר שסיימתי 9 חודשי עבודה מועדפת ברשת תחנות דלק , התקבלתי ללהקה ותוך מספר ימים למדתי את קטעי המופע ונסעתי לסדרת הופעות ארוכה ברשת מלונות ישרוטל באילת

  • במהלך החברות שלי בלהקה כרקדנית ומתופפת בלהקת הקצב "טררם"

  • הופעות וסדנאות בכל הארץ ובעולם כגון: דרום אפריקה, הודו, טורקיה ועוד

  • שחקנית בהצגת ילדים “כוח המשאלות” טררם קידס, בתפקיד ברכה המורה המבולבל שחקנית ורקדנית הצגת ילדים “ יום גדול” בכיכובו של יובל

כיום מופע בין התווים וטררם הם צוות בלתי נפרד

תו יסקין בהופעה של להקת טררם בניהולו של דורון רפאלי
16991648_10211706455647841_1816587974227

 DEMENTE  SHOW 
הפרעת קצב

המופע זכה להציג בבמה מרכזית בפסטיבל עכו 2017

לאחר מספר חודשים בלהקה הצרפתי לצוות הניהול של נבון עמוס ככוראוגרפית, מנהלת אמנותית של הלהקה ושל המופע "הפרעת קצב" שזה גם הוא להופיע במספר פסטיבלים בארץ ובעולם.
בנוסף: מנהלת חזרות, משווקת ומתאמת הפקה

SUMMER 2017 TRIOLA SHOW ACO FESTIVAL

כעבור שנתיים בלהקת דמנטה, החלטתי לעזוב ולהקים עסק משלי, תוך הקמת העסק הצטרפתי לטריולה שואו, היה קשה לסרב להצעה של 2 היוצרות המרכזיות: עדי זלינגר ונוי קליינר, רכשתי לעצמי כלים חדשים להופעה על במה, כמו: פעלולי אש,  ריקוד אפריקאי ועוד. יחד יצרנו את מופע "Triola Show" 

המופע זכה להציג בפסטיבל עכו 2017 בבמה המרכזית 

חברות להקת דמנטה
WhatsApp%20Image%202020-09-01%20at%2015.

יצירת המופע בין התווים

יולי 2018, בסקולה תל אביב יפו, מופע בכורה, SOLD OUT , מאותו הרגע שעצמתי עיניים אוגוסט 2017, התחברתי לרצון האמיתי שלי והבנתי שאני בדרך ליצור מופע ילדים , כמעט 10 חודשי עבודה, תכנון, יצירה וארגון. עד שנולד לו המופע בין התווים, היום אחרי שנתיים שהמופע רץ בארץ, החלטנו טררם, פדי גרופ ואנוכי לשתף פעולה כדי לתת לכם את המוצר הכי טוב ומושקע

צוות התווים

 

ליצירת קשר / הזמנת מופע התקשרו ל- 052-6333787